Neohodnotené

EMF Harmony Ochrana pre domácnosti a kancelárie

 EMF-LOGOsmall

Ochrana pre domácnosti a kancelárie EMF Harmonizer

 Efektívny 

Variant
Môžeme doručiť do:
30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 Zvoľte variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 219/KIT 219/KIT2 219/KIT3 219/KIT4 Zvoľte variant
Značka: EMF HARMONY
€399 €599 €799 €999 od €399
Kategória: DOPLNKY
Záruka: 2 roky
EMF Harmonizer Home Office Protection 2 900x
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO

Ochrana pre domácnosti a kancelárie EMF Harmonizer je ideálnou ochranou pred všetkými zdrojmi EMF.

EMF Ochrana pre domácnosti a kancelárie:

 • Podporuje vaše zdravie a pohodu, keď ste vystavení všadeprítomnému elektromagnetickému žiareniu v dnešnom domácom a pracovnom prostredí.
 • Funguje to pre EMF žiarenia z celého Vášho domu alebo pracoviska, ako aj pre tie, ktoré vychádzajú zvonka.
 • To zahŕňa WiFi, veže mobilných telefónov, inteligentné merače a všetky formy EMF. Okrem toho vytvára zdravšie prostredie vytváraním prirodzenej rovnováhy kladných a záporných iónov, čím pomáha odstraňovať nezdravé jemné častice zo vzduchu.
 • Keďže trávime toľko času v našich domovoch a na pracoviskách, toto sú najkritickejšie oblasti, v ktorých sa vyžaduje ochrana pred EMF. Oba sú naplnené elektromagnetickým žiarením prichádzajúcim zvnútra aj zvonka, vrátane WiFi routerov, mobilných telefónov, počítačov, bezdrôtových elektronických zariadení a dokonca aj konvenčného elektrického prúdu.
 • EMF Harmony funguje tak, že vytvára ochrannú zónu odolnú voči EMF, ale nie je to blokátor EMF, takže vaše zariadenia naďalej fungujú normálne. Energia všetkého EMF žiarenia v zóne je harmonizovaná, a tak podporuje vaše telo proti jeho negatívnym zdravotným následkom.
 • Jedna súprava pre domácnosť a kanceláriu poskytuje ochranu pre domácnosti alebo pracoviská obsluhované jednou poistkovou skrinkou a pozostáva z:

  1. Jedna väčšia tenká kovová platňa s rozmermi 7,6 cm x 6,3 cm, ktorá je umiestnená na vnútornej strane dverí poistkovej skrinky.
  2. Niekoľko menších tenkých kovových plátov s rozmermi 5,7 cm x 1,3 cm (koľko závisí od veľkosti pokrytej plochy) . Tie sú umiestnené na niektorých vývodoch okolo oblasti, ktorá má byť chránená. Tieto tenké kovové platne majú lepiacu podložku, ktorá ich priľne k povrchu, kde sú umiestnené. Ak nemáte prístup k poistkovej skrinke v oblasti, ktorá sa má zakryť (napríklad na pracovisku), môžete si menšie kovové platne zakúpiť jednotlivo, aby ste vytvorili ochrannú oblasť


Vlastnosti:

 • Neblokuje EMF, takže bezdrôtové zariadenia vo vašej domácnosti alebo kancelárii naďalej fungujú normálne. Systém neutralizuje EMF žiarenie a poskytuje podporu telu každého v chránenej oblasti.
 • Poskytuje vám veľmi potrebnú ochranu pred negatívnymi zdravotnými účinkami EMF žiarenia z technológie 5G, ako aj staršej technológie mobilných telefónov, WiFi routerov, inteligentných meračov, bezdrôtových zariadení a dokonca aj EMF pred konvenčnou elektrickou energiou a geopatickým stresom.
 • Funguje aj na EMF prichádzajúce mimo chráneného priestoru, ako sú napríklad smerovače WiFi vašich susedov alebo blízke elektrické vedenia a veže mobilných telefónov.
 • Vytvára prirodzenú rovnováhu kladných a záporných iónov, čím pomáha odstraňovať nezdravé jemné častice zo vzduchu. Dodatočné záporné ióny spôsobujú, že sa ultrajemné častice spoja a padnú na podlahu namiesto toho, aby zostali vo vzduchu, aby ste ich mohli dýchať do pľúc.

Ktorá varianta produktu (kit) je pre Vás vhodná:

 • Ak máte prístup k poistkovej skrinke, zakúpite si súpravu pre domácnosť a kanceláriu, pričom si vyberiete model podľa oblasti, v ktorej je poistková skrinka obsluhovaná, nasledovne:

  kit 1500 – pre plochy do 139 metrov štvorcových (1 veľký a 4 malé taniere)
  kit 2600 – pre plochy od 139 do 242 metrov štvorcových (1 veľký a 7 malých tanierov)
  kit 3700 – pre plochy od 242 do 344 metrov štvorcových (1 veľký a 10 malých tanierov)
  kit 4800 – pre plochy od 344 do 446 metrov štvorcových (1 veľký a 13 malých tanierov)

 • Ak NEMÁTE prístup k poistkovej skrinke, zakúpite si niekoľko kusov kitu SINGLE na základe veľkosti oblasti, ktorú chcete pokryť, a to takto:
  1 kit SINGLE - na 35 metrov štvorcových

 Upozornenie: Produkty EMF Harmony nie sú navrhnuté tak, aby liečili alebo vyliečili akúkoľvek chorobu alebo zdravotný stav, alebo aby vytvorili akúkoľvek zmenu zdravotného stavu. 
Akékoľvek vyhlásenia v recenziách zákazníkov sa týkajú iba tej osoby a výsledky používania našich produktov sa budú líšiť od osoby k osobe. Ak chcete získať štúdie demonštrujúce
výsledky používania našich produktov, vrátane dvojito zaslepenej štúdie od výskumnej inštitúcie tretej strany, pozrite si popis značky EMF Harmony.

              

EMF Harmony Ochrana pre domácnosti a kancelárie

EMF Harmony 

emf_background

 

EMF-LOGO-72-DPI-500x500_140x@2x

"Chránime každú oblasť vášho života"

 Značka EMF Harmony 

Spoločnosť Life Harmony Energies je už viac ako 20 rokov tvorcom radu EMF Harmony zariadení na ochranu pred elektromagnetickým žiarením (zdrojom EMF - elektromagnetických polí a ich frekvencií), ktoré pomáhajú chrániť vaše zdravie pred nekontrolovateľným elektromagnetickým znečistením, ktorému ste vystavení vo svojom každodennom živote. Pre väčšinu z nás nie je možné uniknúť pred elektromagnetickým žiarením, ktoré vyžaruje náš mobilný telefón, auto a bezdrôtové zariadenia – nehovoriac o mnohých externých zdrojoch EMF, ako sú veže mobilných telefónov, WiFi siete, inteligentné merače a dokonca aj konvenčná elektrina. S produktmi EMF Harmony je možné minimalizovať ich škodlivé účinky s overenými výsledkami.

Technológia EMF Harmony bola vytvorená v spolupráci s jedným z popredných vývojárov bioenergetických zdravotných systémov v Európe. Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam s inžinierstvom a výrobou bioenergetických produktov EMF Harmony zaisťuje, že produkty sú založené na osvedčenej a funkčnej technológii, ktorá bola úspešne testovaná a preukázateľne podporuje zdravie a pohodu.

Life Harmony Energies je zanietený tím, ktorý sa venuje skúmaniu hraníc holistického prístupu k vyváženejšiemu a zdravému životu. Sídlo firmy sa nachádza sa na úpätí Álp, kde môžu každý deň naplno žiť prirodzeným životným štýlom. Všetky výrobky sú vyrábané ručne v špecializovaných dielňach odborníkmi s dlhoročnou praxou.

 

 Technológia EMF Harmony 

Produkty EMF Harmony sú založené na bioenergetickom prístupe k zdraviu, ktoré sa vyznačujú unikátnou dvojúrovňovou technológiou, ktorá ponúka účinnú ochranu pred škodlivými účinkami elektromagnetického žiarenia a podporu zdravia tela ak je mu vystavené. Prvou úrovňou pôsobenia je priama technológia, ktorá harmonizuje negatívne energetické frekvencie elektromagnetického žiarenia, aby sa minimalizoval jeho vplyv na zdravie. Druhým stupňom pôsobenia je adaptívna technológia, ktorá podporuje bunky vo vašom tele, keď sú namáhané žiarením, čím dostáva ich energiu na optimálnu úroveň pre dobré zdravie. Technológia EMF Harmony funguje na subatomárnej úrovni, takže neblokuje ani nemení skutočné elektromagnetické frekvencie, čo umožňuje vašim elektronickým zariadeniam normálne fungovať.

Základné prvky technológie EMF Harmony sú:

 • Kombináciou výpočtov a testovania sa vyvinú energetické informácie, ktoré interagujú s energiou/časticami v kvantovom poli a vytvárajú požadovaný efekt v určitých prvkoch hmoty v okolitom prostredí (napríklad energia elektromagnetického žiarenia alebo energia ľudského bunky).
 • Tieto energetické informácie sa prenášajú a ukladajú do materiálov, z ktorých sú produkty EMF Harmony vyrobené. Materiály sú starostlivo vyberané pre ich schopnosť uchovávať informácie, pretože nie všetky materiály sú vhodné na tento účel. Materiály samotné neovplyvňujú funkčnú činnosť zariadení, sú však len nositeľmi energetickej informácie, ktorá vytvára funkčné pôsobenie.
 • Akonáhle je energetická informácia uložená v materiáloch, vyžaruje vibrácie na určitých frekvenciách, ktoré spôsobujú rezonanciu alebo disonanciu s inou energiou kvantového poľa v ich prostredí. Táto interakcia na subatomárnej úrovni v kvantovom poli je to, čo v konečnom dôsledku vytvára požadované efekty v cielenej hmote, napr. harmonizácia vibračnej energie elektromagnetického žiarenia alebo fyziologických pomerov v ľudskom tele prostredníctvom biopoľa.

1. Proces ukladania: energetická informácia je vyvinutá v rámci potrebného výskumu a vývoja, neskôr je prenesená na materiál produktov EMF Harmony.

2. Proces vysielania: keď je energetická informácia uložená na materiál produktu, vyžaruje vibračné frekvencie do okolitého priestoru.

3. Proces harmonizácie: tieto frekvencie interagujú s energiami cieľov na ktoré boli nastavené a harmonizujú ich, teda elektronické zariadenia a ľudské telo.

 

Počítače, mobilné telefóny, WiFi routery a ďalšie zariadenia, ktoré vyžarujú elektromagnetické žiarenie, sú dnes súčasťou našich životov. Pre väčšinu z nás bez nich nedokážeme prežiť. Keďže technológia EMF Harmony funguje na subatomárnej úrovni, nemá vplyv na fyzicky merateľné elektromagnetické frekvencie elektronických zariadení, ktoré používate. Elektromagnetické frekvencie nie sú blokované ani zmenené, preto naďalej fungujú normálne. Vždy vám odporúčame, aby ste svoje vystavenie elektromagnetickému žiareniu čo najviac minimalizovali, ale v našom modernom svete ho zjavne nie je možné úplne eliminovať. S produktmi EMF Harmony môžete naďalej žiť s elektronickými zariadeniami, na ktoré sa spoliehate, no stále chrániť zdravie svojho tela.

 

 Testy produktov EMF Harmony 

Výskumy

Výskumy prebiehali v spolupráci s nezávislými odborníkmi a inštitúciami, všetky výsledné správy sú dostupné nižšie. S bioenergetickou technológiou, ako je EMF Harmony's, ktorá funguje na subatomárnej úrovni, je jediný spôsob, ako zistiť, že funguje,
meranie zdravotného stavu ľudí s použitím a bez použitia technológie v prítomnosti elektromagnetického žiarenia. Pozitívne fyziologické
výsledky z používania našich produktov boli preukázané v množstve štúdií a testov s použitím rôznych techník merania zdravia.
Vo všeobecnosti sa zdravotné parametre testovaných subjektov merajú pred a po vystavení elektromagnetickému žiareniu s a bez ochrany prístrojmi EMF Harmony a rozdiely preukazujú negatívne účinky vystavenia zdroju elektromagnetického žiarenia a ochranné účinky produktov
EMF Harmony. Upozorňujeme, že hoci testy prebiehajú s rôznymi produktmi EMF Harmony a rôznymi technikami merania zdravia, technológia,
ktorá je základom všetkých produktov, je rovnaká, takže rovnaké výsledky by sa dali očakávať pri akomkoľvek z našich produktov.
Nasledujú príklady takýchto štúdií a testov:

Ukážka účinku

Keďže aktivita produktov EMF Harmony funguje na subatomárnej úrovni, nie je možné ju fyzicky merať štandardnými vedeckými prístrojmi. Je však možné merať fyziologické účinky spôsobené ich použitím. Jedným príkladom je test variability srdcovej frekvencie (HRV). HRV je miera zmeny v časových intervaloch medzi dvoma po sebe idúcimi srdcovými tepmi a pomocou prístroja HRV môžeme merať a analyzovať údaje o srdcových tepoch, aby sme v teste získali informácie o zdravotných premenných, ako je stres, bunková regenerácia a bunkový vek u pozorovaného jedinca.

Obrázok nižšie ukazuje merania vykonané pomocou zariadenia Nilas MV HRV. Vľavo sú hodnoty po 5-minútovom nechránenom hovore mobilným telefónom a vpravo sú hodnoty po 5-minútovom hovore mobilným telefónom s EMF Harmony Harmonizer+. Horné obrázky znázorňujú reguláciu centrálneho nervového hormonálneho systému testovaného subjektu, ktorá sa zlepšila z hodnoty 30 na 64. Dolné obrázky znázorňujú energetické rezervy a využitie subjektu, pričom modré štvorce označujú anabolické a červené katabolické procesy. Tieto výsledky sa zlepšili z merania 21/26 po 5-minútovom nechránenom hovore na 86/94 po 5-minútovom hovore pomocou Harmonizer+.

Celý test v pdf.

HRV Research Data on EMF Harmony Technology

 

Domáci test

Jednoduchý spôsob, ako demonštrovať energetický účinok produktu EMF Harmony, je test citrónovej šťavy s jedným z našich náramkov,
príveskov alebo remienkov na hodinky. Ak ochutnáte citrónovú šťavu, ktorá bola vystavená jednému z týchto produktov EMF Harmony,
mali by ste si všimnúť menej horkosti a kyslosti, pretože jej energia bola harmonizovaná. Tu je návod, ako urobiť test:

 • Vyberte dva rovnaké poháre a umiestnite ich aspoň 70cm od seba.
 • Omotajte svoj náramok EMF Harmonizer Mobility+ alebo náhrdelník s príveskom okolo spodnej časti jedného z pohárov.
 • Naplňte dva poháre rovnakým množstvom nezriedenej prírodnej citrónovej šťavy.
 • Počkajte aspoň minútu a potom ochutnajte ten rozdiel!

 

 Zákazníci EMF Harmony 

 
Späť do obchodu