Postovne s DHL zadarmo pre všetky objednávky nad 250 eur!
6 hodnotení

LAMBS Nohavičky

 lambs_logo_1

 

Nohavičky Faraday.

 WaveStopper™ technológia
 zachytí 99% EMF žiarenia. Prirodzene antimikrobiálne. 
Variant
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Kód: 444/CIE3 444/CIE 444/CIE4 444/CIE2 Zvoľte variant
Značka: LAMBS
€49
Kategória: SPODNÉ PRÁDLO
Záruka: 2 roky

Patentovaná technológia WaveStopperTM ochrana pred elektromagnetickým žiarením pre ženské reprodukčné orgány a telo.

LAMBS Nohavičky Faraday:

  • Expozícia bezdrôtovému žiareniu je spojená s poklesom reprodukčného zdravia u mužov, ale aj u žien. Vďaka úplnej 360º ochrane budú vaše trenky blokovať až 99% bezdrôtového žiarenia, aby nepreniklo k vašim reprodukčným orgánom.
  • Tieto nohavičky sú super mäkké a ideálne na každodenné nosenie. Vnútorná 360º strieborná podšívka vás ochráni pred 99% bezdrôtového žiarenia. Mäkké, ľahké, priedušné, antibakteriálne a proti zápachu, tieto boxerky integrujú dokonalú ochranu bez kompromisov na pohodlí.
  • Blokujú až 99% bezdrôtového žiarenia (3G, 4G, 5G, Wi-Fi, Bluetooth)
  • Antimikrobiálne a proti zápachové vlastnosti, v páse sa nerolujú, priedušné, mimoriadne mäkké a pohodlné
  • Materiál: WaveStopper™ kompozit: 44% bavlna, 39% striebro, 17% nylón
  • Dostupné v 5 veľkostiach, meria sa obvod pásu, pozrite si tabuľku veľkostí ako aj príklady od zákazníkov.
  • Možno prať v práčke na nízkej teplote a nastavenie na jemnú bielizeň s použitím bežného pracieho prostriedku.
  • Sušiť voľným zavesením alebo sušiť v sušičke na jemné / nízke otáčky.
  • Doprava zdarma nad 100 eur.

Technológia WaveStopperTM:

WaveStopper™ je svetovo prvá technológia tkaniny odolná voči žiareniu použiteľná pre bežné odevy. Využíva patentovanú koncepciu, ktorá zahŕňa pevnú sieť vlákien SilverFlex™ starostlivo tkaných na vytvorenie elektromagnetického štítu. Vodivosť sieťoviny SilverFlex™ ruší magnetické pole EMP a v dôsledku toho odráža žiarenie mimo odevu. WaveStopper™ je testovaný v laboratóriách na vojenskej úrovni a je certifikovaný, že blokuje viac ako 99 % EMP vrátane žiarenia mobilných telefónov, 4G, 5G WiFi a Bluetooth. fabric_closeup_dark

Antibakterálne a bez zápachov:
Rada Lambs Faraday bola vytvorená s ohľadom na aktívnu osobu. Baktérie sú pôvodcom pachov a množia sa v pote, preto je LAMBS  navrhnuté tak, aby boli antibakteriálne. Vlákna X-Soft™ Silver si poradia s baktériami na molekulárnej úrovni tým, že ničia ich bunkové štruktúry a bránia im vo vývoji, množení a vytváraní zápachu. Nosenie LAMBS nielen chráni vaše zdravie, ale je aj optimálne hygienické. fabric_closeup_red

 


Neuveriteľne jemná látka pre dokonalý komfort pri nosení:

Funkčné oblečenie, ktoré sa nosí naozaj úžasne. Tkanina WaveStopper™ sa využíva v kombinácii s vláknom X-Soft™ Silver. Zmes je neuveriteľne priedušná, umožňuje rýchle uvoľnenie potu a vlhkosti a o 50% saje pot viac ako bavlna. Vďaka tejto kombinácii sú LAMBS neuveriteľne mäkké, suché a pohodlné po celý deň. black_tshirt_bottom_rollup

Špeciálna látka zabezpečujúca reguláciu tepla:

Rada Faraday od Lambs bola premyslene navrhnutá tak, aby vám priniesla najlepšiu možnú reguláciu teploty. Udrží vás v chlade uprostred vysokej aktivity alebo vás zahreje ak je to potrebné. Výkonné termoregulačné vlastnosti vlákien Silver Flex v kombinácii s priedušnou bavlnou X-Soft™ spolupracujú na eliminácii prehrievania tela, napríklad pod pazuchami. Produkty z radu Faraday vás udržia v ideálnej teplote. long_sleeve_with_dark_bg

 


Tabuľka veľkostí:

 

Veľkosť Obvod pásu

Obvod bokov

 

Priemer na gumičke

XS 61 - 65 cm 89 - 93 cm
S 66 - 70 cm 94 - 98 cm
M 71 - 75 cm 99 - 103 cm
L 76 - 83 cm 104 - 111 cm
XL 84 - 90 cm 112 - 118 cm
XXL 91 - 97 cm 119 - 125 cm

Naše skúsenosti s nohavičkami LAMBS

Black logo - no background


 


Upozornenie: Produkty LAMBS nie sú navrhnuté tak, aby liečili alebo vyliečili akúkoľvek chorobu alebo zdravotný stav, alebo aby vytvorili akúkoľvek zmenu zdravotného stavu. Disponujú však štúdiami dokazujúcimi ich účinnosť blokovať EMF.

LAMBS Microwave eggs experiment

LAMBS Trenky

 LAMBS 

 

lambs_logo_1

 

 

"Prvé oblečenie na svete odolné voči elektromagnetickému žiareniu."

 

 Značka LAMBS 

Otvárame novú úroveň zdravia
Oblečenie Lambs podporuje váš zdravý životný štýl o pokročilú technológiu tkanín, ktorá blokuje vonkajšie stresory, takže môžete posilniť svoj imunitný systém, výkon, pozornosť a spánok.
 
Budujeme povedomie
Vystavenie bezdrôtovému žiareniu je mnohými vedcami považované za oveľa horšie ako napr. tabak pre naše dlhodobé zdravie. Keď sme sa rozhodli vyriešiť tento problém, uvedomili sme si, že sa týka takmer každého na planéte. Toto je budúcnosť oblečenia a my sme odhodlaní sprístupniť Lambs každému, kto to potrebuje.
 
Urobiť tú najlepšiu voľbu pre naše zdravie
Odstraňovanie vonkajších environmentálnych stres je tak jednoduché, ako je ranné obliekanie. Rovnako ako jesť organické potraviny alebo piť filtrovanú vodu, Lambs sú jasnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú svoje zdravie.
 
Všetko je to o vede
Založené vedcami, snažíme sa dostať ku koreňu toho, čo nezaujatá veda v skutočnosti hovorí. Usilovne pracujeme na tom, aby sme vzdelávali ľudí o súčasnom vedeckom prostredí o tom, ako môže bezdrôtové žiarenie ovplyvniť naše zdravie a okrem toho, ako môže Lambs tieto účinky zmierniť a podporiť vaše zdravie a pohodu.
 
Sme optimistickí a orientovaní na riešenia
Veríme, že technológie sú úžasné a cítime sa šťastní, že žijeme v tak vyspelom svete. Existujeme, aby sme vytvorili a sprístupnili najlepšie riešenia pre naše zdravie a pohodu. To tiež znamená, že sa veľmi staráme o to, aby produkty Lambs boli absolútne najlepšie, na každom fronte.
 
Rozsiahle testované niektorými zo špičkových svetových laboratórií
Vo svete, ktorý je presýtený pseudovedeckými produktmi s pochybnými tvrdeniami, sme sa zaviazali k rozsiahlemu testovaniu našej technológie a produktov. Máme neuveriteľne vysoké štandardy a výsledky našich testov vždy zverejňujeme.
 
Lepšie zdravie dnes, lepší život zajtra
Držíme sa príslovia „gram prevencie prekoná kilo liečby“, najmä vo svete, kde sú rakovina, kardiovaskulárne choroby a neurologické poruchy také výrazné. Vyvíjame riešenia, vďaka ktorým budete zdravší dnes pre šťastnejší zajtrajšok.
 
LAMBS v médiách:
 
 
 
 Technológia LAMBS 
 

Technológia WaveStopper™ od Lambs je prvé oblečenie na svete odolné voči žiareniu. WaveStopper™ je priamo inšpirovaný technológiou vesmírneho skafandra a blokuje 99 % bezdrôtového žiarenia (mobil, 4G/5G, WiFi, Bluetooth), testované a certifikované vo vojenských  laboratóriách. WaveStopper™ je votkaný do dokonalého, najzdravšieho odevu, aký kedy budete nosiť: mäkký, ľahký, priedušný, antimikrobiálny a blokujúci UV žiarenie.

 

 Testy produktov LAMBS 

Technológia WaveStopper™ bola testovaná a certifikovaná poprednými medzinárodnými laboratóriami.
Produkty Lambs blokujú elektromagnetické žiarenie od 700 MHz do 5 GHz v rozsahu od 99,79% do 99,99%.
 
Správy z laboratórií:
 
Priamy test:
 
 
 Zákazníci LAMBS 
 
Späť do obchodu