Postovne s DHL zadarmo pre všetky objednávky nad 250 eur!
7 hodnotení

Antiwave Nákrčník

BIODAN-SHOP

 

Nákrčník s technológiou antiwave s ochranou proti EMF.

 elastický - antistatický - organická bavlna 

Variant
Môžeme doručiť do:
7.12.2023 7.12.2023 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 531/IER 531/SVE Zvoľte variant
Značka: BIOLOGA DANELL
€24
Kategória: OBLEČENIE
Záruka: 2 roky

Chráňte si Váš krk a štítnu žľazu pred EMF.

 

Antiwave nákrčník od biologaDANELL:

Tento ochranný nákrčník proti EMF je vyrobený z jedinečnej ANTIWAVE ® látky, ktorá je vyrobená z organickej bavlny, vyrábaná v Nemecku. Je ultraľahký a ponúka veľmi pohodlné používanie a zároveň poskytuje solídnu ochranu.

Nákrčník je vhodný na každodenné nosenie či už v horúcom alebo chladnom počasí a môžeme ho odporučiť aj na všetky športové aktivity.

Zaručuje vaše pohodlie a blokuje viac ako 98 % bezdrôtového elektromagnetického žiarenia, ako je žiarenie mobilného telefónu alebo Wi-Fi. Tento nákrčník proti žiareniu vám poskytuje úplnú 360° ochranu. Je prirodzene antibakteriálny a eliminuje pachy.

 • na tienenie vysokofrekvenčných elektromagnetických vĺn
 • veľmi dobrá odolnosť proti roztrhnutiu, antistatický, elastický
 • organická bavlna, kbA (kontrolované organické pestovanie)

Nákrčník nie je vyrobený z kontroverzného nano-striebra, ale z čistého striebra, ktoré obklopuje celé polyamidové vlákno. Striebro je absolútne neškodné pre ľudské zdravie ako aj pre prírodu.

Čisté striebro pôsobí prirodzene antibakteriálne a dokáže priaznivo pôsobiť aj pri kožných problémoch, ako aj pri nadmernom potení a telesnom pachu.

Vďaka inovatívnej konštrukcii tkaniny a použitiu kvalitných materiálov táto látka chráni pred elektromagnetickým žiarením v rozsahu od 20 kHz do 10 GHz s účinnosťou > 97 %. Potvrdzuje to odborný posudok skúšobného laboratória EMF v Bavorsku.

Materiál: 89 % organická bavlna, 2 % striebro, 9 % polyamid.

Je unisex a unisize.

 


Rozmery:

rozmer veľkosť v cm
(1) šírka 28
(2) výška 25
(3) obvod 52
(4) elastický pás  23

 


*Upozornenie: Produkty biologaDANELL nie sú navrhnuté tak, aby liečili alebo vyliečili akúkoľvek chorobu alebo zdravotný stav, alebo aby vytvorili akúkoľvek zmenu zdravotného stavu. Je to len obyčajné oblečenie s neobyčajnou schopnosťou chrániť pred EMF.


              
Späť do obchodu