Čiapky a šiltovky s EMF ochranou – doplnok pre správnu funkciu mozgu

 Vedeli ste, že čiapky a šiltovky s EMF ochranou podporujú mozgové funkcie? 

lambs_brain

78 % zákazníkov Lambs uvádza zlepšenie kognitívnych funkcií, čo znamená menej mozgovej hmly a bolestí hlavy, ako aj zlepšenie pamäti a viac pocitu šťastia.

 

 Ako čiapky a šiltovky s EMF ochranou podporujú zdravie a funkcie mozgu? 

 

unnamed (1)

Mozgové funkcie sú ovplyvnené oxidačným stresom, čo je nerovnováha medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi vo vašom tele.

Čiapky a šiltovky s EMF ochranou zmierňujú riziko oxidačného stresu blokovaním vonkajších stresových faktorov, ako je UV a bezdrôtové žiarenie, ktoré sú zodpovedné za spúšťanie produkcie voľných radikálov vo vašom tele.

unnamed (2)
unnamed (3)

Čiapky a šiltovky s EMF ochranou podporujú vašu pamäť, učenie, pozornosť a kognitívne schopnosti.

 

Zlepšenie sústredenia, pozornosti a pamäte (50 % zákazníkov) a zmiernenie mozgovej hmly a bolesti hlavy (70 % zákazníkov), pri každodennom nosení, čiapok a šiltoviek s EMF ochranou.

 

 VITASHIELD vám prináša produkty na ochranu hlavy a mozgových funkcií

SHIELD 

EMF ochranné čiapky a šiltovky zaručujú vysoký stupeň tienenia, znižujú nízko a vysokofrekvenčné elektromagnetické žiarenie a majú antimikrobiálne, protizápachové a ďalšie aktívne vlastnosti.

Čiapky: Vnútorná 360º strieborná podšívka blokuje 99 % bezdrôtového žiarenia, čím podporuje vaše zdravie a to štýlovo. Vybehnite kamkoľvek s dokonalou každodennou čiapkou!

Čiapka: Mäkká, ľahká, priedušná, antibakteriálna a proti zápachu, táto čiapka integruje modernú ochranu do nadčasového štýlu.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie