3 ratings

SYB

logosl

 

 

Bluelight glasses

 Unisex 

Delivery to:
29/04/2024
In Stock
Code: SYB02
Brand: SYB
€44 –22 % €34
Category: INTERIOR (BLUE LIGHT)
Warranty: 2 years
Weight: 0.2 kg
glasses product straight 300x300 20210903
€44 –22 %
Shield your eyes from blue light from all devices.
 
Bluelight glasses:
 • Powerful all-day blue light protection.
 • Blocks 35% of blue light– the strongest blue light protection you can get with clear lenses.
 • Timeless, unisex black frames, always in style.
 • Includes: Carrying case, Microfiber pouch, Microfiber cloth, Blue light testing kit (light and card)

Shield Your Body from Blue Light
Do you stare at screens all day?

Artificial light from these screens leads to blue light exposure.

Blue light is a type of EMF in the middle of the visible light section of the electromagnetic spectrum. Unlike UV light and infrared, it’s visible to the naked eye. And too much of it affects your circadian rhythm, which impacts your sleep.

That’s why we created the SYB Glasses: powerful all-day protection against blue light.


Real Science

Our SYB Glasses use universally-accepted, real science.

Each lens is made with special materials to filter out blue light.

And each pair even comes with a testing kit so you can see the shielding power for yourself.


Use it All Day, Every Day

Some blue light glasses have orange or red lenses. While those provide very effective protection, they are not designed to be used comfortably, all day long.

In contrast, SYB Bluelight Glasses are clear lenses, designed to provide the type of protection you can use all day long. 

Wear them at the office, at school, and at home. You can use a computer, a phone, or watch TV comfortably.


Universal Unisex Design

Made with stylish black frames, the SYB Glasses are great for men and women, adults and teens. 

The SYB Bluelight Glasses are great for anyone of any age who wants to shield their eyes and bodies against blue light from modern devices.


Includes a Full Kit

Each pair of SYB Glasses doesn’t just come with the glasses. You’ll also get:

 • A stylish case
 • A microfiber pouch
 • A microfiber cloth
 • AND a blue light testing kit

 QUALITY - EASY TO USE - SMART DESIGN 


Spectrometer analysis by jaroslavlachky.sk

logo-JL


*SYBs are not designed to treat or cure a disease or condition, or to alter a condition. However, they have the ability to block EMF.


              

 SYB - Shield Your Body 

SYB_znacka

logo 

"Robíme technológie bezpečnejšími."

 Značka SYB 

Firma má sídlo v Las Vegas, USA a je na trhu od roku 2012. Jej výrobky sú vyrábane výlučne v USA a Kanade a sú distribuované po celom svete. Zakladateľ firmy R. Blank dostal inšpiráciu na založenie značky od svojho otca doktora Martina Blanka, ktorý sa venoval vplyvu elektromagnetických polí a ich vĺn a frekvencií (EMF) na zdravie človeka. Svoje poznanie zhrnul v knihe OVERPOWERED, kde vysvetľuje najmä negatívny vplyv žiarenia z mobilných telefónov a wifi zariadení. Hlavné myšlienky z tejto knihy by sa dali zhrnúť do týchto bodov:

 • existujú doslova tisícky kvalitných dôkazov, overených vedeckých prác, ktoré poukazujú na negatívne vplyvy EMF na naše zdravie, a to najmä: možný vznik rakoviny, neplodnosť, nedostatok melatonínu, narušenie mozgovej bariéry a iné
 • vystavenie sa EMF s počtom nových technológií exponenciálne narastá a stále sa bude zvyšovať
 • zariadenia spôsobujúce EMF tvoria základ modernej spoločnosti

 

„Mojim posolstvom nemá byť odklon od technológií – tak ako väčšina ľudí aj ja milujem a využívam technológie produkujúce EMF,  namiesto toho chcem, aby ste si uvedomili, že EMF predstavuje skutočné riziko pre živé tvory, a že priemyselné normy a normy bezpečnosti výrobkov sa musia a mali by byť prehodnotené."

Dr. Martin Blank

 

  Technológia SYB 

EMF je neviditeľný a bez zápachu, nemôžete ho vidieť, dotýkať sa ho, ochutnať ho ani cítiť. Produkty SYB na ochranu pred EMF sú založené na skutočnej, všeobecne uznávanej vede a sú laboratórne testované.

Produkty SYB sú založené na základných vedeckých princípoch elektromagnetického tienenia, ktoré boli stanovené takmer pred dvoma storočiami, keď vedec menom Michael Faraday v roku 1836 vynašiel Faradayovu klietku.

Faradayove klietky sú kryty, ktoré blokujú elektrické náboje a môžu blokovať značné množstvo elektromagnetického žiarenia. Už dlho sa používajú na ochranu citlivých elektrických zariadení pred rušením.

Za takmer dvesto rokov, odkedy Faraday vynašiel svoju klietku, sa elektromagnetické tienenie výrazne vyvinulo. Dnes sa tienenie dodáva v mnohých rôznych typoch vrátane plastov, fólií a tkanín.

Elektromagnetické tienenie funguje tak, že vytvára sieť z vodivého alebo magnetického materiálu na vytvorenie bariéry, ktorá bráni elektromagnetickým poliam. Môžete si ho predstaviť ako žaluzie, kde tieto štíty neblokujú slnečné žiarenie, ale elektromagnetické pole.

Už viac ako storočie sa Elektromagnetické tienenie používa na ochranu citlivých zariadení.

V nedávnej dobe, keď sa zdravotné riziká elektromagnetických polí stali viac známymi (a počet zdrojov EMF z bezdrôtových zariadení explodoval), rovnaké techniky a princípy sa použili na vytvorenie produktov na zníženie vystavenia ľudí tomuto žiareniu.

Sieťka z vodivého kovového materiálu môže odkloniť elektromagnetické žiarenie. Urobte tento kovový materiál dostatočne tenký a môžete z neho tkať látky ako bavlna. A takto vyrábame produkty, ako je naša detská deka.

Súčasne technológia pokročila tam, kde vodivé materiály používané na výrobu tienenia EMF môžu byť veľmi malé, takže môžu byť tkané do látok a iných každodenných materiálov. Kovové vlákna v našej detskej deke SYB sú napríklad tenšie ako ľudský vlas.

No a takto v SYB vyrábame produkty, ktoré znižujú vaše vystavenie škodlivému EMF, pomocou skutočnej, overenej a overiteľnej vedy.

 

 Testy produktov SYB 

Všetky produkty SYB sú otestované rôznymi typmi meračov elektromagnetického žiarenia a sú zdokumentované.

Testy prebiehali aj v centre pre vysokofrekvenčnú elektroniku na Kalifornskej univerzite v LA (UCLA) a nemeckou armádou na Univerzite federálnych ozbrojených síl v Mníchove (Universität der Bundeswehr München). Obe sady testov ukazujú, že odkloní až 99% žiarenia mobilného telefónu preč od vášho tela. 

Pozrite si videá SYB testov.

 

Back shopping