3 ratings

Radiation-proof Boxer Briefs

logosl

 

 

Boxer Briefs.

 The World’s Most Protective Underwear 

Variant
Delivery to:
29/07/2024 - Choose variant
In Stock Sold out Choose variant
Code: 96/M2 96/L2 Choose variant
Brand: SYB
€99
Category: UNDERWEAR
Warranty: 2 years
boxer model topless blue elbow 1000x1000 20190814
Sale Tip
FREEFREE FREEFREE FREEFREE

The strongest protection against EMF for male body and reproductive organs.

SYB Boxer Briefs:

 • Blocks up to 99% of EMF radiation from cell phones, laptops, wifi routers and other wireless devices from your body and reproductive organs.
 • 5G Tested up to 40 GHz. Also works on 4G/LTE, WiFi and Bluetooth.
 • Anti-bacterial, anti-microbial and anti-odor.
 • Made from 42% silver, with 53% cotton and 5% nylon.
 • The entire brief is made from EMF shielding fabric, providing you with complete 360° protection, unlike inferior alternatives.
 • Made in Canada, with high quality North American workmanship.
 • Machine washable.

The World's Most Protective Underwear

Our SYB Boxer Briefs are an incredibly comfortable way to block up to 99% EMF / EMR radiation from cell phones, laptops, wifi routers, bluetooth and other wireless devices from your body and reproductive organs. 

Shield Your Body from harmful electromagnetic radiation with our SYB Boxer Briefs.


Real Science

Our radiation blocking SYB Boxer Briefs is a product of science, not superstition.

By weaving a mesh of silver microfibres through our cotton underwear, we create an effective Faraday Cage which prevents up to 99% of all wireless EMF radiation from passing through.


Even More Powerful

The same EMF-repelling silver fibers that line our boxers also make them odor-killing to prevent bad smells or dirtiness, and anti-bacterial to improve hygiene and health.

The reality is that wearing a pair of our SYB boxers offers you the same level of comfort and support as any high-quality underwear, but only ours have the built-in technology to protect you and your fertility from harmful radiation.


Complete Protection

The entire brief is made from our shielding material, so you have complete 360° coverage.

This means your reproductive organs are protected, at all times, from all sources of EMF, like the cell phone in your pocket, your office wifi, or that laptop in your lap.

SYB Boxer Brief test report


Size guide: 

*to pick a correct size, measure your current boxer briefs rubber band width
and compare it with the chart below.
 
S - Small M - Medium L - Large XL - XLarge

rubber band

width 

32,5cm 35cm 37,5cm 40cm

 


 QUALITY - EASY TO USE - SMART DESIGN - MACHINE WASHABLE 


*SYBs are not designed to treat or cure a disease or condition, or to alter a condition. However, they have the ability to block EMF.


              

SYB Boxer Briefs

 SYB - Shield Your Body 

SYB_znacka

logo 

"Robíme technológie bezpečnejšími."

 Značka SYB 

Firma má sídlo v Las Vegas, USA a je na trhu od roku 2012. Jej výrobky sú vyrábane výlučne v USA a Kanade a sú distribuované po celom svete. Zakladateľ firmy R. Blank dostal inšpiráciu na založenie značky od svojho otca doktora Martina Blanka, ktorý sa venoval vplyvu elektromagnetických polí a ich vĺn a frekvencií (EMF) na zdravie človeka. Svoje poznanie zhrnul v knihe OVERPOWERED, kde vysvetľuje najmä negatívny vplyv žiarenia z mobilných telefónov a wifi zariadení. Hlavné myšlienky z tejto knihy by sa dali zhrnúť do týchto bodov:

 • existujú doslova tisícky kvalitných dôkazov, overených vedeckých prác, ktoré poukazujú na negatívne vplyvy EMF na naše zdravie, a to najmä: možný vznik rakoviny, neplodnosť, nedostatok melatonínu, narušenie mozgovej bariéry a iné
 • vystavenie sa EMF s počtom nových technológií exponenciálne narastá a stále sa bude zvyšovať
 • zariadenia spôsobujúce EMF tvoria základ modernej spoločnosti

 

„Mojim posolstvom nemá byť odklon od technológií – tak ako väčšina ľudí aj ja milujem a využívam technológie produkujúce EMF,  namiesto toho chcem, aby ste si uvedomili, že EMF predstavuje skutočné riziko pre živé tvory, a že priemyselné normy a normy bezpečnosti výrobkov sa musia a mali by byť prehodnotené."

Dr. Martin Blank

 

  Technológia SYB 

EMF je neviditeľný a bez zápachu, nemôžete ho vidieť, dotýkať sa ho, ochutnať ho ani cítiť. Produkty SYB na ochranu pred EMF sú založené na skutočnej, všeobecne uznávanej vede a sú laboratórne testované.

Produkty SYB sú založené na základných vedeckých princípoch elektromagnetického tienenia, ktoré boli stanovené takmer pred dvoma storočiami, keď vedec menom Michael Faraday v roku 1836 vynašiel Faradayovu klietku.

Faradayove klietky sú kryty, ktoré blokujú elektrické náboje a môžu blokovať značné množstvo elektromagnetického žiarenia. Už dlho sa používajú na ochranu citlivých elektrických zariadení pred rušením.

Za takmer dvesto rokov, odkedy Faraday vynašiel svoju klietku, sa elektromagnetické tienenie výrazne vyvinulo. Dnes sa tienenie dodáva v mnohých rôznych typoch vrátane plastov, fólií a tkanín.

Elektromagnetické tienenie funguje tak, že vytvára sieť z vodivého alebo magnetického materiálu na vytvorenie bariéry, ktorá bráni elektromagnetickým poliam. Môžete si ho predstaviť ako žaluzie, kde tieto štíty neblokujú slnečné žiarenie, ale elektromagnetické pole.

Už viac ako storočie sa Elektromagnetické tienenie používa na ochranu citlivých zariadení.

V nedávnej dobe, keď sa zdravotné riziká elektromagnetických polí stali viac známymi (a počet zdrojov EMF z bezdrôtových zariadení explodoval), rovnaké techniky a princípy sa použili na vytvorenie produktov na zníženie vystavenia ľudí tomuto žiareniu.

Sieťka z vodivého kovového materiálu môže odkloniť elektromagnetické žiarenie. Urobte tento kovový materiál dostatočne tenký a môžete z neho tkať látky ako bavlna. A takto vyrábame produkty, ako je naša detská deka.

Súčasne technológia pokročila tam, kde vodivé materiály používané na výrobu tienenia EMF môžu byť veľmi malé, takže môžu byť tkané do látok a iných každodenných materiálov. Kovové vlákna v našej detskej deke SYB sú napríklad tenšie ako ľudský vlas.

No a takto v SYB vyrábame produkty, ktoré znižujú vaše vystavenie škodlivému EMF, pomocou skutočnej, overenej a overiteľnej vedy.

 

 Testy produktov SYB 

Všetky produkty SYB sú otestované rôznymi typmi meračov elektromagnetického žiarenia a sú zdokumentované.

Testy prebiehali aj v centre pre vysokofrekvenčnú elektroniku na Kalifornskej univerzite v LA (UCLA) a nemeckou armádou na Univerzite federálnych ozbrojených síl v Mníchove (Universität der Bundeswehr München). Obe sady testov ukazujú, že odkloní až 99% žiarenia mobilného telefónu preč od vášho tela. 

Pozrite si videá SYB testov.

 

Back shopping